Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız ÖZSOY GIDA 2004 yılında Gıda, Tarım, Hayvancılık ve İnşaat sektöründe hizmet vermek üzere Çanakkale'de kuruldu. 2009 yılında firmamızın bir bölümü Bursa'ya taşındı. Bursa'da Çiğköfte imalatı yaparak Türkiye genelinde bayiilikler vermeye başlayan firmamız, yoğun talep ve ihtiyaçları karşılamak amacı ile 2016 yılında yatırım ağına hazır yiyecek grubunu da ekleyerek "SANDWİÇÇHİ" markası ve "ACIKINCA YERSİN" sloganı ile soğuk sandviç, tost ve kumanya üretimine başladı.

Özsoy Gıda; En iyi kaliteyi ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için, öncelikli olarak insan sağlığına önem vermekte ve ürün tedariğinde en iyi markaları tercih ederek gerekli olan tüm tecrübe ve son teknolojik üretim yöntemlerini harmanlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti, Çevre dostu üretim, hijyen ve kalite, firmamızın ürünlerimizde dikkat ettiği en önde gelen kriterlerdir.

Modern ve Teknolojik donanıma sahip  üretim proseslerimiz aynı tesis içerisinde entegre olarak  hizmet vermekte  ve gıda üretimi konusunda tecrübeli gıda mühendisi ve seçkin personellerimizce denetlenmektedir.

Hazır gıda üretimi yapan firmamız kısa bir sürede Türkiye genelinde
birçok ilde ciddi bir dağıtım ağı oluşturarak FİRMA VE HİZMET KALİTESİNİ  ISPATLAMIŞTIR.